12 czerwca 2019

Konkurs! Można wygrać zestaw 20 książek!

Dziś będzie wpis krótki, trochę roboczy. Moja nowa książka pt. „Gwiazdy Oriona” już jest na półkach m.in. w EMPiK-u, pojawiły się pierwsze recenzje (fragmenty i linki do ich pełnych treści znajdziecie tutaj), a ja marnuję czas na promowanie książki, zamiast skupić się na pisaniu kolejnej części…
To tak trochę pół żartem, pół serio. Każdy potrzebuję odrobiny wytchnienia od morderców, twardych gliniarzy i pełnego złych ludzi świata (na szczęście literackiego!). A tak się akurat złożyło, że mam dla Was coś interesującego. Tak, nie każdy  lubi konkursy, ale można wygrać zestaw 20 nowych książek, w tym… oczywiście także moje „Gwiazdy Oriona”. Co trzeba zrobić? Wystarczy niecała minuta, Internet i telefon. Spokojnie, nie trzeba wysyłać SMS-a ;-) 

Można wygrać zestaw 20 książek!

Serwis Granice.pl od 2009 roku organizuje cykl plebiscytów „Najlepsza książka”, w którym są wybierane książki roku oraz książki na każdą porę roku. Jako że lato w pełni (widać na termometrach), to teraz internauci i jurorzy wybierają najlepsze książki na tegoroczne lato. Głosować można do 19 czerwca (pierwszy etap) oraz do 3 lipca (finał). „Gwiazdy Oriona” trafiła do tego plebiscytu. Dla mnie to spore wyróżnienie, nawet, jeśli książka nie wygra. 

Każdy głosujący może wygrać zestaw 20 zgłoszonych do konkursu książek w dwunastu, o ile się nie mylę, kategoriach. Co trzeba zrobić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www, potem potwierdź swój głos. (potwierdzenie w formie kodu przychodzi SMS-em na wskazany numer telefonu, oczywiście bez opłat.  Nic więcej.  Reszta to szczęście. Mam nadzieję, że nam ono dopisze. Z góry dziękuję za głos na moją propozycję na lato pt.  „Gwiazdy Oriona” w kategorii kryminał, sensacja.

Jak wyżej wspomniałem, 5 czerwca 2019 rozpoczęło się głosowanie Internautów w kolejnej edycji tego konkursu i plebiscytu. W jego trakcie powieść „Gwiazdy Oriona” została nominowana przez jury oraz internautów  do finału, otrzymując przy tym aż 47% głosów w swojej kategorii (kryminał, sensacja). Wszystkim głosującym dziękuję, a tym z Was, którzy zagłosują w finale – z góry serdecznie dziękuję i życzę zdobycia finałowego zestawu książek. Poniżej znajdziecie zrzuty z pierwszych recenzji „Gwiazd…”.


Pitbulle czasów transformacji

Minął zaledwie tydzień od oficjalnej premiery książki, a już pojawiło się kilka krótszych i dłuższych recenzji (np. „Pitbulle czasów transformacji”). Wszystkim blogerom, bookstagramowiczom, recenzentom oraz oczywiście czytelnikom, bardzo dziękuję za zainteresowanie poświęcone mojej książce oraz ciepłe słowa na jej temat. Mam nadzieję, że także i Tobie moja opowieść o młodym Emilu Stomporze, mającym stworzyć portret psychologiczny seryjnego mordercy kobiet na Śląsku, przypadnie do gustu. Książkę możesz zamówić tutaj ( koszt wysyłki to jedyne 4,99 zł). Jest również dostępna w większości EMPiKów


Tymczasem znikam na jakiś czas. Pora popracować nad kolejną książką, niebawem więcej szczegółów na jej temat. Dziś mogę jedynie powiedzieć, że będzie to kolejna powieść kryminalna z serii astronomicznej z Emilem Stomporem. Możliwe, że w przerwie pomiędzy kolejnymi zabójstwami tu wrócę. Zatem zapraszam – tak na wszelki wypadek. Przyjemnej, satysfakcjonującej i trzymającej w napięciu, dobrej lektury. I nie zapomnij oddać swój głos. Mam nadzieję, że na "Gwiazdy Oriona".Tak czy inaczej - polecam. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze wulgarne, hejt oraz spam będą usunięte.

Konkurs! Można wygrać zestaw 20 książek!

Dziś będzie wpis krótki, trochę roboczy. Moja nowa książka pt. „ Gwiazdy Oriona ” już jest na półkach m.in. w EMPiK-u, pojawiły się pierwsz...